*alt_site_homepage_image*
lt
en cn

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE PEKINE PAMINĖTA KOVO 11-OJI

Kovo 11-ąją Lietuvos ambasadoje Kinijoje nedideliame lietuvių būrelyje buvo pažymėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Saulėtą dieną į jaukią ambasadą susirinkusius lietuvius pasveikino ambasadorė Lina Antanavičienė. Šventės metu šiuo metu toli nuo Lietuvos esantys lietuviai vaišinosi lietuviška silke, varškės sūriu, juoda duona bei kitais pasiilgtais skanumynais, dalinosi gyvenimo Kinijoje patirtimis ir prisiminimais apie Lietuvą. Būrelis lietuvių vaikų, kurie sekmadieniais įpratę rinktis į lietuvių kalbos mokyklėlę, šį sekmadienį ambasados kiemelyje organizavo futbolo varžybas, kurias, savaime aišku, laimėjo draugystė.

Kovo 11-ąją Lietuvos ambasadoje Kinijoje nedideliame lietuvių būrelyje buvo pažymėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Saulėtą dieną į jaukią ambasadą susirinkusius lietuvius pasveikino ambasadorė Lina Antanavičienė. Šventės metu šiuo metu toli nuo Lietuvos esantys lietuviai vaišinosi lietuviška silke, varškės sūriu, juoda duona bei kitais pasiilgtais skanumynais, dalinosi gyvenimo Kinijoje patirtimis ir prisiminimais apie Lietuvą. Būrelis lietuvių vaikų, kurie sekmadieniais įpratę rinktis į lietuvių kalbos mokyklėlę, šį sekmadienį ambasados kiemelyje organizavo futbolo varžybas, kurias, savaime aišku, laimėjo draugystė.