PEKINE VYKO PASAULIO TAIKOS FORUMAS
Ambasados ministrė patarėja, laikinai atliekanti ambasados vadovo funkcijas, dalyvavo liepos 7-8 d. Pekine vykusiame Pasaulio taikos forume. Forumo organizatorius - Kinijos Tsinghua universitetas, koorganizatorius - Kinijos liaudies užsienio reikalų institutas.Forumo sveikinimo kalbą, akcentuodamas visų šalių bendradarbiavimo taikos palaikymo srityje svarbą, tarė Kinijos viceprezidentas Xi Jinping, pranešimus skaitė Kinijos užsienio reikalų ministras Yang Jiechi, buvęs Peru prezidentas Alan Garcia Perez, buvę Japonijos, Malaizijos, Pakistano, Prancūzijos ministrai pirmininkai, kiti žymūs Kinijos ir užsienio šalių atstovai.
Ambasados ministrė patarėja, laikinai atliekanti ambasados vadovo funkcijas, dalyvavo liepos 7-8 d. Pekine vykusiame Pasaulio taikos forume. Forumo organizatorius - Kinijos Tsinghua universitetas, koorganizatorius - Kinijos liaudies užsienio reikalų institutas.
Forumo sveikinimo kalbą, akcentuodamas visų šalių bendradarbiavimo taikos palaikymo srityje svarbą, tarė Kinijos viceprezidentas Xi Jinping, pranešimus skaitė Kinijos užsienio reikalų ministras Yang Jiechi, buvęs Peru prezidentas Alan Garcia Perez, buvę Japonijos, Malaizijos, Pakistano, Prancūzijos ministrai pirmininkai, kiti žymūs Kinijos ir užsienio šalių atstovai.