*alt_site_homepage_image*
lt
en cn

Naujienos

RSS

Pietų Korėjoje vyko Lietuvos diena

Gegužės 26 d. Lietuvos Respublikos garbės konsulas Korėjos Respublikoje Kwangbum Park sukvietė lietuvius į Lietuvos dieną Pietų Korėjoje. Tai antrasis toks lietuvių susitikimas Seule. 

Renginio svečius pasveikino Korėjos Respublikoje viešintis Lietuvos Respublikos ūkio ministras Evaldas Gustas, taip pat ir Lietuvos Respublikos ambasadorė Korėjos Respublikai Lina Antanavičienė. 

Ministras pasidžiaugė augančiu Lietuvos studentų skaičiumi Pietų Korėjoje. Jaunimo mainai atveria kelią geresniam tarpusavio žmonių pažinimui ir dvišalių Lietuvos ir Korėjos santykių plėtrai.

Lietuvos diena Seule tampa gražia tradicija. Kitas Lietuvos dienas ketinama surengti ateinančiais metais.